Dorabianie kluczy

Dośwadczenie

Od ponad 40 lat specjalizujemy się w profesjonalnym dorabianiu kluczy. Nowoczesny park maszynowy oraz zaplecze kilkunastu tysięcy surowych kluczy sprawia że jesteśmy w stanie dorobić większość kluczy mieszkaniowychi samochodowych.

 

W procesie dorabiania kluczy wykorzystujemy tylko i wyłączn ie sprawdzone surowce światowych potentatów w produkcji kluczy hiszpańskiej firmy JMA i włoskiej Silca.To w połączeniu z długoletnim doświadczeniem oraz najnowszymi maszynami zapewnia nam najwyższą możliwą skuteczność i powtarzalność wykonanej usługi.

jmasilca
Klucze
Klucze

Nasza oferta obejmuje również dorabianie kluczy samochodowych z immobilzer'em oraz sprzedaż i wymianę obudów kluczy samochodowych.

 

Od 1995 roku większość kluczy samochodowych wyposażnona jest w elektroniczny transponder. Nowoczesny park maszynowy umożliwia nam skopiowanie ponad 90% występujących na rynku kluczy z immobilizer'em.

Przez lata działalności uzyskaliśmy autoryzacje na dorabianie kluczy zastrzeżonych czołowych europejskich producentów: WILKA, EVVA , DOM, Dierre, Mul-T-Lock, LOB, GERDA, ISEO.

 

Poza kluczami mieszkaniowymi i samochodowymi, dorabiamy rownież klucze do szafek szkolnych, skrzynek na listy, sejfów, maszyn rolniczych i budowlanych, oraz klucze zbliżeniowe - pastylki i karty.

Klucze - Przez lata działalności uzyskaliśmy autoryzacje...