System Master key

System Master key

System klucza generalnego master key to najlepszy sposób na wprowadzenie w obiekcie systemu kontroli dostępu personelu do poszczególnych pomieszczeń.

 

Systemy tego typu sprawdzają się we wszystkich typach obiektów takich jak: osiedla, obiekty handlowe, hotele czy domy jednorodzinne. Wprowadzenie systemu master key w znaczący sposób ogranicza liczbę kluczy w obiekcie poprawiając w ten sposób bezpieczeństwo obiektu, a dłuższej perspektywie zmniejsza koszty obsługi budynku.

 

System Master Key może składać się z dowolnej liczby wkładek wkładek bębenkowych, kłódek, wkładek do zamków nawierzchniowych, zamków przemysłowych, zamków meblowych, itp.

Master key
Systemy master można podzielić na trzy główne kategorie:

System klucza generalnego

System wkładki centralnej

System wkładek ujednoliconych

Gdzie poszczególne wkładki systemowe otwierane są kluczami indywidualnymi i grupowymi z nadrzędnym kluczem generalnym otwierającym wszystkie wkładki w systemie.

System klucza generalnego

Gdzie klucze indywidualne otwierają wkładki im przypisane oraz jedną wkładkę centralną np. wejście do budynku.

System wkładki centralnej

Często stosowany w domach jednorodzinnych, umożliwiający otwarcie wszystkich wkładek w obiekcie jednym kluczem.

System wkładek ujednoliconych

Podstawowe zalety systemu master key

  • łatwość i wygoda administrowania budynkiem, dzięki ograniczeniu liczby kluczy (nawet z kilkudziesięciu do jednego),
  • dostęp do określonych pomieszczeń zgodnie z hierarchią systemu, tylko osoby upoważnione, tylko z poziomu jednego klucza,
  • domawianie kluczy, wkładek tylko na podstawie karty upoważniającej, przez upoważnione osoby.
  • szybki i łatwy dostęp do wszystkich pomieszczeń w przypadku zagrożenia np.pożaru,
  • możliwość rozbudowy systemu, wymiany wkładek lub przekodowania wkładek.
Master key

Jako autoryzowany trójmiejski przedstawiciel czołowych europejskich firm, takich jak EVVA, WILKA czy DOM, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu system master key dostosowany do Państwa potrzeb i wymagań. Współpracujemy z firmami deweloperskimi w zakresie dostawy systemów master, wkładek budowlanych, kłódek czy dorabianiu kluczy zapewniając najlepsze ceny oferowanych produktów i usług.

Na przestrzeni lat zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy setki systemów master key zarówno dla odbiorców krajowych jak i zagranicznych. Każdy system wyceniamy indywidualnie gwarantując najlepsze ceny.

 

Zapraszamy do kontaktu: info@wal-tom.pl

Sprzedaż wkładek drzwiowych

Jako autoryzowany partner wielu renomowanych dostawców zabezpieczeń drzwiowych, takich jak Wilka, EVVA czy DOM jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pełen asortyment najlepszych wkładek i zamków drzwiowych.

Posiadamy w stałej ofercie zarówno najwyższej klasy wkładki mechaniczne, komplety wkładek ujednoliconych jak i elektroniczne systemy zamknięć.
Pomagamy w doborze oraz organizujemy montaż zakupionych u nas produktów nie tylko na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, ale również na terenie całego województwa pomorskiego.