O nas

Ponad 40 lat doświadczenia

Nasza firma istnieje nieprzerwanie na pomorskim rynku usług od 1978 roku. Przez pierwsze lata naszej działalności nasza praca skoncentrowana była na dorabianiu kluczy.

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stopniowo zwiększaliśmy park maszynowy oraz liczbę dostępnych wzorników kluczy wprowadzając również do naszej oferty bogaty wachlarz zabezpieczeń drzwiowych takich jak wkładki, zamki czy szyldy drzwiowe.

O nas
O nas

Wraz z rozwojem naszej firmy, nasza oferta zaczęła poszerzać się o nowe usługi. Wprowadziliśmy do naszej oferty sprzedaż i montaż systemów klucza generalnego master key, będąc jednym z pierwszych dostawców tego typu rozwiązań w Trójmieście.

 

Kolejne lata wniosły do naszej oferty produkcję i sprzedaż pieczątek, które wykonujemy w technologii grawera laserowego wykorzystując do tego laser czołowego światowego producenta - amerykańskiej firmy Epilog.

Rozwijając się, otwieraliśmy nowe oddziały naszej firmy w centrach handlowych na terenie Gdańska, zyskując nowych klientów dla których wprowadzaliśmy kolejne usługi, takie jak: wymianę i sprzedaż baterii, kodowanie pastylek domofonowych, grawerowanie, naprawę obuwia czy sprzedaż akcesoriów obuwniczych.

 

W chwili obecnej posiadamy cztery punkty usługowe zlokalizowane w centrach handlowych CH Auchan przy ul. Kołobrzeskiej, CH Auchan przy ul. Szczęśliwej, Galerii Zaspa oraz Hali Targowej.

 

Przez ponad czterdzieści lat zyskaliśmy zaufanie tysięcy klientów indywidualnych oraz firm za które serdecznie dziękujemy, licząc na kolejne lata owocnej współpracy.

O nas - Rozwijając się, otwieraliśmy nowe oddziały naszej firmy...